MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

Jaunums - "Klīnika Dzintari" jaunās, modernās telpās

"Klīnika Dzintari” (klīnikas jaunais nosaukums) ir privāta klīnika - tagad atrodamies jaunās, modernās telpās Mellužos. Jau vairāk kā divdesmit gadus saviem pacientiem palīdzam atrast emocionālos iemeslus, kas veselā cilvēkā radījis nemieru un trauksmi. Krīzē nonākušajiem pacientiem šeit ir iespēja atgūt mieru, drosmi un spēku cīnīties ar problēmu cēloņiem, kā arī novērst tos.
Pie mums ikviens pacients var saņemt profesionālu psihiatrisku,  psihoterapeitisku un psiholoģisku palīdzību. Ārstēšanās norisinās patīkamā vidē profesionālu speciālistu uzraudzībā. Klīnikas speciālisti, izmantojot intensīvu, sabalansētu un tieši jūsu vajadzībām piemērotu terapiju, veicinās jūsu fizisko un emocionālo labsajūtu.
Terapeitiska iedarbība piemīt arī apkārtējai videi, ko veido jūras un priežu svaigais gaiss un klusums, kuru jums ir iespēja baudīt pastaigu brīžos procedūru starplaikos. Mūsu klīnika ir vienīgā ārstniecības iestāde Latvijā, kas piedāvā psihiatrisku, psihoterapeitisku un psiholoģisku ambulatoru palīdzību ar iespēju palikt klīnikas sadrabības viesnīcā "Daina Jurmala Beach Hotel & SPA".