MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

Biedri

Amber SPA Boutique Hotel, SPA viesnīca
Pēteris Grīnbergs
peteris@amberspahotel.lv
www.amberspahotel.lv

Averoja
Kaspars Apse
kaspars@averoja.lv
www.averoja.lv

Ādažu slimnīca
Linda Dundure
linda@adazuslimnica.lv
www.adazuslimnica.lv
 

Baltic Beach Hotel, SPA viesnīca
sd@balticbeach.lv
www.balticbeach.lv

Baltic Care
Ketija Fogele
info@balticcare.eu
www.balticcare.eu

Baltic Travel Group
Elīna Irbe
elina.irbe@btgroup.lv
www.baltic.travel

Baltijas Vēnu klīnika
Linda Štāle, Ļuba Tihomirova
medinfo@vc4.lv
www.venas.lv

Capital Clinic Riga
Ingūna Almbauere
inguna.almbauere@vc4.lv

Evija Mirzojana
evija@capitalclinicriga.lv
www.capitalclinicriga.lv

Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs
Daiga Dzelme
aiga.dzelme@acucentrs.lv
www.acucentrs.lv


Dermatoloģijas klīnika
Linda Štāle, Ļuba Tihomirova
medinfo@vc4.lv
www.dermaclinic.lv


Dzintara melodija
Inga Ronka
inga.ronka@seniorbaltic.lv
www.seniorbaltic.lv

Flebomedika (Dr.Mauriņa Vēnu centrs)
Kristīne Šaberte
kristine.saberte@flebomedika.lv
www.venucentrs.lv
www.veincenter.ru

Hotel Jurmala SPA
Kristīne Štāla-Bula
kristine.stala@hoteljurmala.com
www.hoteljurmala.com

Jūrmalas slimnīca
Laila Bekmane
laila.bekmane@jurmalasslimnica.lv
www.jurmalasslimnica.lv

Kivvi Cosmetics
Agate Jurkovska-Kanca
agate@kiwi-cosmetics.com
www.kiwi-cosmetics.com

 

Klīnika Dzintari
Līga Kaviere
liga.kaviere@dzintari.lv


Kognitīvo pētījumu institūts
Jevgēnijs Iznovs
e.iznov@gmail.com

Kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri"
Elīna Malkiela
emalkiela@apollo.lv
www.jaunkemeri.lv

Laimtūre, tūrisma aģentūra
Marija Hohlova
travel@laimture.eu
www.laimture.eu

Latgales novada rehabilitācijas centrs "Rāzna"
lnrc@apollo.lv
www.lnrc.eu

Latvijas Amerikas acu centrs
Una Brūma
una@laac.lv
www.laac.lv

Latvijas Kūrortpilsētu asociācija
Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lv
www.healthtourismlatvia.lv

Liepājas Olimpiskais Centrs
Mārtiņš Sīlis
martins.silis@loc.lv
www.loc.lv

Latvijas Plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs
Kalvis Pastars/Jānis Bendiks
kalvispastars@gmail.com
www.mikrokirurgija.lv

Liepājas reģionālā slimnīca
Andris Vistiņš
a.vistins@gmail.com
www.liepajasslimnica.lv

Liepājas Universitāte
Ilze Grospiņa
ilse@cs.lpu.lv
www.liepu.lv

Medicīnas sabiedrība "ARS"
Džeina Cine
dzeina.cine@gmail.com
www.ars-med.lv

Meeting Tour Travel & SPA Consultants, tūrisma aģentūra
Iveta Kravale
incoming@meetingtour.lv
www.meetingtour.lv

Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari"
Ulrika Eistreiķe
ulrika.eistreike@nrc.lv
www.nrcvaivari.lv


Nordmed tour, tūrisma aģentūra
Ilva Urbanoviča
ilva@nordmedtour.com
www.nordmedtour.com

Novella-R, klīnika "Rigaer Turn Verein"
Jeļena Varkale
novella.riga@gmail.com
www.klinikartv.lv

Orto klīnika
Džoanna Eglīte
dzoanna.eglite@orto.lv
www.orto.lv

Plastiskas ķirurģijas klīnika
Ketija Fogele
ketijafogele@gmail.com
www.gilis.lv

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca
Jānis Šics
janis.sics@stradini.lv
www.stradini.lv

Premium Medical Klīnika
Nelli Skadiņa
info@premiummedical.lv
www.premiummedical.lv

Profesionālās mikropigmentācijas centrs
Jeļena Kiseļova
pmcentrs@inbox.lv
www.pmc.lv

Rehabilitācijas centrs "Līgatne"
Dace Klāmane
daceklamane@gmail.com
www.rehcentrsligatne.lv

Rehabilitācijas centrs "Tērvete"
rctervete@zemgale.lv
www.rctervete.lv

Rīgas Stradiņu Universtāte
Ingrīda Kalviņa
ingrida.kalvina@rsu.lv
www.rsu.lv


Sanatorija "Belorusija Jūrmalā"
Rita Elce
rita.elce@belorusija.lv
www.belorusija.lv

Sanatorija "Jantarnij Bereg"
Valentīna Vežana
info@sanatorij.lv
www.sanatorij.lv

Siguldas slimnīca
Valdis Siļķe
slimnica@apollo.lv
www.siguldasslimnica.lv

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Ieva Melko
ieva.melko@siva.gov.lv
www.siva.gov.lv

Vasaraudzes privātklīnika, ginekoloģiskie pakalpojumi
Ineta Vasaraudze
ineta@vasaraudze.lv
www.vasaraudze.lv

Velk un ārstē, zobārstniecība
Andrejs Vanka
alise.zauere@gmail.com
www.velkunarste.lv

Veselības centrs 4
Linda Štāle, Ļuba Tihomirova
medinfo@vc4.lvv
www.vc4.lv

Veselības centru apvienība
Anita Kamenščikova
anita.kamenscikova@medtour.lv

Vidzemes Olimpiskais centrs
Iluta Urbanoviča
iluta.urbanovica@voc.lv
www.voc.lv

Vidzemes slimnīca
Jolanta Vaido-Zālīte
jolanta.vaido-zalite@vidzemesslimnica.lv
www.vidzemesslimnica.lv

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Aīda Vāne
sistems@inbox.lv
www.ziemelkurzemesslimnica.lv